Idzie nowe…

logo_redfm

Wkrótce rozstrzygnięty zostanie konkurs o częstotliwość w Białymstoku. O koncesję jednym z.. jest KMGK Sp. z o.o, która planuje uruchomić Radio RED FM – 103,9 MHz.

-„Nasze radio REDfm będzie jak na razie jedyną profesjonalną stacją radiową w Białymstoku która stworzy skuteczną konkurencję dla ogólnopolskich rozgłośni zajmujących czołowe pozycje w rankingach słuchalności. – Każdy mieszkaniec miasta nie tylko teoretycznie ale praktycznie będzie miał możliwość uczestnictwa w audycjach w niespotykanej dotąd na antenie nowoczesnej formule. W jaki sposób? To na razie tajemnica. Ujawnimy ją po otrzymaniu koncesji. Ponadto będziemy podejmować tematy poruszające aktualne wydarzenia społeczne, lokalne, chrześcijańskie i patriotyczne. Radio to nasza wielka pasja od lat. Jesteśmy nastawieni na sukces który wiemy w jaki sposób osiągnąć. Będziemy radiem dla mieszkańców Białegostoku i o nich robionym tu na miejscu. Zamierzamy skutecznie promować dobrych wykonawców i twórców muzycznych z naszego regionu którzy w obecnym układzie mediów nie mają żadnej możliwości zaprezentowania swoich talentów. Odbiorcami radia ma być każda grupa wiekowa.

Najważniejsze osoby związane z radiem to:

Marcin Kotnarowski – Mistrz Polski Prezenterów Muzycznych 1997 DJ, prezenter radiowy i telewizyjny, menadżer artystyczny oraz współorganizator imprez kulturowo oświatowych na terenie Polski i Europy.

Łukasz Bezubik absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku wieloletni pasjonat radia, DJ i prezenter.

Publicystyką zajmą się: Czesław Spisak magister prawa, zaangażowany w tematy polityczne, historię i działalność społeczną oraz Artur Olechno – doktor nauk prawnych, konstytucjonalista, specjalizujący się w ustrojach państw Europy Wschodniej, samorządowiec.

Łukasz Bezubik dla e-ter.pl

7 thoughts on “Idzie nowe…

  1. Pingback: Nowe częstotliwości… kto chętny? | e-ter.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s